Tag: Ben Blushi

Arbana Osmani, sherr me drejtorin Ben Blushi, braktis emisionin “Dua të...

Nga kanali më i madh televiziv Top Channel vjen një tjetër lajm. Arbana Osmani, moderatorja e njohur e TCH, me një karrierë mbi 2...

Ndahet nga jeta shkrimtari Kiço Blushi

Është ndarë nga jeta shkrimtari i njohur Kiço Blushi. Skenaristi dhe shkrimtari i madh është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare. Kiço Blushi është i...

FOTO/Dreka me të besuarin e Edi Ramës, cili është plani i...

Një foto që ka ngritur dyshime të shumta, po qarkullon në rrjete sociale. Ben Blushi është duke drekuar me Endri Fugën, të besuarin e Ramës,...

Erion Brace shpërthen ndaj Ben Blushit/”Nëse e ke gjobë, harroje”

Deputeti socialist, Erjon Braçe, ka shpërthyer ndaj drejtorit të Top Channel, Ben Blushit dhe televizionit që ai është në krye. Përmes një postimi në rrjetet...

Top Channel, ikën edhe drejtori i komanduar i lajmeve

Një lëvizje tjetër ka ndodhur në top channel pas martrjes së drejtimit nga Ben Blushi. Endri Xhafo, drejtori i komanduar i lajmeve nuk është...

ZYRTARE/ Ben Blushi, nga sot Drejtor i Përgjithshëm i Top Channel

Ben Blushi do të jetë Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel. Lajmin e ka dhënë vetë Presidentja e kompanisë, Vjollca Hoxha në një komunikimin...

Ben Blushi ka një ofertë, prandaj la Libra

Ish kreu i Libra që dha dje dorëheqjen nga drejtimi i partisë duket se ka marrë një tjetër ofertë të lakmueshme për t’u ndarë...

Mimoza Hafizi, replika me Blushin që la partinë: Nuk di gjë...

Nje nga drejtueset e Libra, Mimoza Hafizi ka replikuar ashper me Komisionin e Etikes ne parti dhe me ish-kryetarin e saj Ben Blushi. Në...

ANDI BUSHATI/ Ku gaboi Blushi me dorëheqjen

Dorëheqja e Ben Blushit nga kryesimi i LIBRA-s është pa dyshim një lajm i keq. Një trishtim, pezëm dhe demoralizim për ata që kanë...

Ja si e komenton Astriti Patozi largimin e Ben Blushit nga...

Ish deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka komentuar sot largimine  Ben Blushit nga Libra duke konsideruar se edhe evt ai e ka gabim se...