FOTO/ Holanda rikthen vizat, Rama kërkon ndihmën e (ar)miqëve të vjetër

“Holanda po kthehet në narko-shtet”. Ky është lajmi i publikuar sot nga Top-Channel, disa ditë pasi parlamenti holandez votoi pro rikthimit të vizave me Shqipërinë.

Por në mbrojtje të qeverisë Rama, për të zbehur realitetin e hidhur, duket se ka dalë Top-Channel i mikut dhe armikut të vjetër të Ramës, Ben Blushit.

Në një kronike lajmesh në Top Channel shihet titulli me të madhe “Holanda po kthehet në narko-shtet”, dhe shkruhet për vendin që është shembulli i demokracisë në botë.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe ish kryeministri Sali Berisha, që të gjithë këtë e quan “Noriega-news”.

Image

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje