Tag: Ben Blushi

YLLI DYLGJERI/ Ai iku nga LIBRA…

Një kalimtar duke ecur një pasdite përgjatë rrugës "Sami Frashëri" ndalon hapin dhe më pyet rastësisht: Ku janë zyrat e LIBRA-s? I përgjigjem: Do ecësh drejt...

ARSYET/ Ben Blushi dorëhiqet si kreu i LIBRA-s

Ben Blushi është jep dorëheqjen si drejtues i LIBRA-s. Këtë akt e ka bërë të ditur vetë, ndërsa sqaron arsyet, shprehet se kishte premtuar...

Votimi në OKB, Blushi: Njëlloj sikur të votonim që SHBA ta...

Votën e Shqipërisë kundër Donald Trump dhe SHBA-ve në OKB e ka komentuar edhe kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, i cili thotë se kjo...

Edhe Blushi i “përvishet” ambasadorëve: Ju që bllokuat votimin elektronik sot...

Paraditen e sotme në Tiranë është mbajtur një tryezë pune nga OSBE, lidhur me reformën zgjedhore, ku të pranishmit që folën e vendosën theksin...

Ben Blushi, foto surprize me Lul Berishen

Nje video ku shfaqet Ben Blushi me Lul Berishen duke pozuar per nje foto eshte shfaqur sot ne rrjetet sociale. Por sipas shuplaka.com foto...

Takimi sekret me Ramën, flet Fatos Nano: Ja për çfarë folëm

Ish-kryeministri, Fatos Nano ka komentuar sonte për një media takimin e tij me Edi Ramën. I kontaktuar nga “BalkanËeb” lidhur me temën e këtij...