Tag: autostrade

VIDEO-LAJM/Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i rende ne dukje ka ndodhur ne autostraden Tiranë-Durrës. Ekzaktesisht, perplasja masive ka ndodhur ne kthesen e Sukthit. Sipas pamjeve eksluzive, vihen re...

Kosova nënshkruan një tjetër marrëveshje me Serbinë, sërish ndërhyn Amerika

Është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për hekurudhën dhe autostradën që lidh dy shtetet, raporton Gazeta Express. Kjo është bërë nën prezencën e ambsadorit...

“Rreth 300 milionë”/Zbulohet sa ishte shuma e vjedhur në Kashar, si...

Një grabitje ndodhi mesditen e sotme ne rrugen e autostradës Tiranë Durrës, ku u vodhen nje sasi e madhe parash. Policia në njoftimin e saj...

LAJM I FUNDIT/Grabitet forcërisht makina e “Security” në autostradën Tiranë-Durrës

Një grabitje ka ndodhur këtë mesditë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se është grabitur me forcë një makinë e “Security Spartan”, në...

Digjet makina në mes të autostradës Tiranë-Durrës, policia: Ishte e braktisur,...

Një mjet tip Benz u dogj plotësisht mbrëmjen e shkuar në autostradën Durrës- Tiranë. Policia ne nje deklarate per mediat ben me dije se mjeti...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 19-vjeçari

Një  19 vjeçar ma inicialet K.H ka humbur jetën në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Vorë - Tiranë. Policia njoftoi se...

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Autostrada Tiranë-Durrës ka qenë e bllokuar, që prej mëngjesit të sotëm. Nuk dihet ende shkaku por makinat lëvizin tejet ngadalë. Autostrada është bllokuar që nga mbikalimi...

E FUNDIT/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës,kaos me trafikun

Në autostradën Tiranë- Durrës  kanë ndodhur dy aksidente , duke paralizuar plotësisht trafikun në këtë aks kryesor. Bllokimi nis fare pranë hyrjes në autostradë dhe...

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, çfar po ndodh

Sipas burimeve te Droni.al momentalisht Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar. Nje pjese e madhe e  mjeteve vijne nga pjesa e Sukthit në drejtim të qytetit...

Punime në autostradën Tiranë-Durrës, ARRSH: Kujdes! Ja si do bëhet lëvizja

Për të gjithë ata që do të përdorin autostradën, të kenë kujdes. ARRSH njofton se do te ketë punime në disa segmente të kësaj rruge,...