VIDEO-LAJM/Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës

Ndaje

Një aksident i rende ne dukje ka ndodhur ne autostraden Tiranë-Durrës. Ekzaktesisht, perplasja masive ka ndodhur ne kthesen e Sukthit.

Sipas pamjeve eksluzive, vihen re se nje automjet ka pesuar deme te konsiderueshme nga aksidenti, ndersa ende nuk dihen shkaqet dhe nese ka te plagosur apo viktima.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje