E FUNDIT/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës,kaos me trafikun

Ndaje

Në autostradën Tiranë- Durrës  kanë ndodhur dy aksidente , duke paralizuar plotësisht trafikun në këtë aks kryesor.

Bllokimi nis fare pranë hyrjes në autostradë dhe vijon për disa kilometra.

Policia ndodhet në vendngjarje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje