Pogradec/ Aksident i trefishtë,plagoset një fëmijë

Ndaje

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin segmentin Qafë Thanë-Pogradec.

Aksidenti u shënua në afërsi të Gurit të Kuq, në të cilin janë përfshirë tre automjete dhe një autobus i linjës Shqipëri-Greqi.
Raportohet se nga përplasja e mjeteve është dëmtuar lehtë një fëmijë.

Përplasja e tre mjeteve me mjetin e parë ka ardhur për shkak të mos ruajtjes së distancave të tyre përgjatë lëvizjes në aksin rrugor Qafe Thanë-Pogradec.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje