Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Ndaje

Autostrada Tiranë-Durrës ka qenë e bllokuar, që prej mëngjesit të sotëm.

Nuk dihet ende shkaku por makinat lëvizin tejet ngadalë.

Autostrada është bllokuar që nga mbikalimi tek Casa Italia.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje