Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 19-vjeçari

Ndaje

Një  19 vjeçar ma inicialet K.H ka humbur jetën në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Vorë – Tiranë.

Policia njoftoi se si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete dhe për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri i njërit prej automjeteve, K. H.,19 vjeç, ndërsa drejtuesi i njërit prej automjeteve, D. R dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje