Tag: autostrade

VIDEO/Aksidentohet për vdekje në autostradë, shqiptari shokon miqtë që po e...

Këto janë pamjet e frikshme të një ngjarje të pazakontë të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Beg Morina, nga Hasi i...

Punime në autostradën Tiranë-Durrës, si devijohet trafiku nga nesër

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore kanë njoftuar se duke filluar nga dita e nesërme dhe për 5 ditë me radhë do të ketë...

VIDEO/ Kundërvajtje në autostradë, vdesin 3 persona

Tre persona mbetën të vdekur në një aksident të ndodhur një ditë më parë në Angli kur një automjet ishte duke lëvizur në kahun...

Mijëra euro gjenden të hedhura anës autostradës

Policia ka rikuperuar kartëmonedha bankare me vlerë më shumë se 200,000 euro, pasi një motorist që kaloi rrugës vuri re të hollat të shpërndara...

Përmbyset në autostradë minibusi, plagosen rëndë 14 dasmorë

Një aksident ka ndodhur në një autostradë në Turqi ku një minibus me 16 dasmorë është përplasur me barrierat duke lënë të plagosur 14...

Video/Shpejtësi fluturuese e kombinuar me alkol në aksin Tiranë-Durrës, pezullohen 13...

Policia Rrugore gjatë një kontrolli në autostradën Tiranë-Durrës ka pezulluar 13 leje drejtimi. Sipas asaj që policia e shtetit, shkruan në Facebook përmes Radarit...

VIDEO/Çmenduri, 7-vjeçari i jep makinës me shpejtësi 120 km/h

Një djalë i vogël rreth 7 vjeç është bërë viral në rrjete sociale pasi shfaqet duke drejtuar një makinë me shpejtësinë prej 120km/h. Në videon...

VIDEO/ Nis arnimi i autostradës Tiranë – Durrës, trafiku i makinave...

Devijimi i qarkullimit të mjeteve për shkak të punimeve në segmentin e parë rrugor Kashar-Vorë, pjesë e autostradës Tiranë–Durrës ka shkaktuar kaos dhe trafik...

DETAJE & FOTO GALERI/ Fillon arnimi, bllokohet nga sot segmenti i...

Bllokohet nga dita e sotme, segmenti i parë i autostradës Tiranës - Durrës, nga Qafë Kashari në Vorë. Pas përfundimit të ndërhyrjes në segmentin...

Të hënën nis ndërhyrja në autostradën Tiranë – Durrës, ja si...

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore informojnë se duke nisur nga dita e hënë (dt.11 Qershor), në kuadër të projektit të mirëmbajtjes me performance...