VIDEO/Aksidentohet për vdekje në autostradë, shqiptari shokon miqtë që po e ndiqnin live në Facebook

Ndaje

Këto janë pamjet e frikshme të një ngjarje të pazakontë të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Beg Morina, nga Hasi i Prizrenit, ishte live në Facebook teksa i jepte makinës me shpejtësi në një nga autostradat e Hungarisë. Mirëpo, në një moment ai ka humbur kontrollin e mjetit duke shkaktuar aksidentin fatal që i mori jetën.

Miqtë janë shokuar nga skenat që panë live. Ndërkohë, po live kanë shprehur ngushëllimet për të ndjerin i cili punonte si picier në Hungari dhi ishte baba i dy fëmijëve.

Ndiqni pamjet video!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje