Tag: autostrade

FOTO/ Dy aksidente në autostradën Tiranë – Durrës

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme...

FOTO/ Aksident masiv në autostradën Tiranë – Durrës

Një aksident i rëndë gjatë të cilit u përplasën pesë vetura ndodhi mbrëmjen e së shtunës në autostradën Durrës – Tiranë, njofton lapsi.al. Mësohet se...

VIDEO/ Kaos në autostradën Tiranë-Durrës, aksidentohen 7 makina

7 makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke krijuar një kaos të vërtetë në rrugë. Ngjarja ndodhi para pak çastesh në autostradën Tiranë-Durrës. Në videon e...

Inagurohet autostrada e Kosturit, ja rrugët që do të bllokohen të...

Ditën e premte do të bëhet inagurimi i autotradës së Koturit. Si pasojë shumë rrugë do të mbeten të bllokuara. Për katër orë, dogana e Kapshticës...

FOTO/ Tiranë-Durrës, përplasen dy automjete, bllokohet autostrada

Mendojeni dy herë nëse dëshironi të nisëni për në qytetin e Durrësit brenda disa orëve. Dy automjete janë përplasur dhe kanë bllokuar komplet rrugën. Siç edhe...

Çfarë ndodhi në autostradë sot në mëngjes!

Rreth orës 08:33 të mëngjesit të sotëm, në autostradën Durrës - Tiranë, tek mbikalimi i "Kamzës", janë përplasur automjeti tip Ford, me drejtuese shtetsen...