Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, çfar po ndodh

Ndaje

Sipas burimeve te Droni.al momentalisht Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar.

Nje pjese e madhe e  mjeteve vijne nga pjesa e Sukthit në drejtim të qytetit të Durrësit.

Nga të dhënat e para mësohet se ka ndodhur një aksident.

Ende s’ka më tepër informacion më tepër.

Drejt vendit të ngjarjes po nisen autoambulancat.

Qindra automjete qëndrojnë të bllokuara në trafik.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje