Tag: atentati

Del videoja e atentatit të prokurorit Ndoja, momenti kur autorët e...

Publikohet në media video e atentatit ndaj prokurorit Ndoja, pasi u publikua fillimisht dje nga deputeti Halit Valteri në Kuvend. Në këtë video janë...

Deputeti në Kuvend nxjerr videon e atentatit të Arjan Ndojit, SPAK...

Pas nxjerrjes së videos ditën e sotme në sallën e Kuvendit, nga deputeti Halit Valteri për atentatin e bërë ndaj prokurorit Arjan Ndoji, reagon...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e Redjan...

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka rrëzuar kërkesën e  Redjan Rrajës për lirimin nga burgu. Rraja u arrestua pas atentatit që iu bë...

Çapja zyrtarisht i shpëton atentatit të tretë, kërkesë mjekëve: Më nxirrni...

Ardian Çapja i ka shpëtuar edhe kësaj here atentatit që kërkoi t’i merrte jetën tre ditë më parë. Ai mori një plumb në shpatull, fare...

Atentati dhe fotoja e Ardian Çapjas me Ramën, gazetari paralajmëron: Udhëheqës...

Në nëntor të vitit të shkuar, gazetari Artan Hoxha paralajmëronte vijimin e përplasjes mes grupeve rivale në këtë qytet, pasi u lirua nga burgu...

Ardian Çapja në gjendje kritike për jetën, tre atentate ndaj tij...

Drejtori i Spitalit të Traumës, Arben Zenelaj deklaroi se gjëndja shëndetësore e 55 vjeçarit Ardian Çapja vijon të jetë kritike. 55 vjeçari i cili dyshohet...

Atentat Ardian Çapjas në Elbasan, plagoset dhe punonjësi i zjarrëfikëses

Jane bere me dije detajet e para nga te shtenat me arme qe u degjuan mengjesin e sotem ne Elbasan. Mesohet se përplasja me armë...

DETAJE/50-vjeçari në Selenicë i ka shpëtuar një tjetër atentati, çfarë u...

Zbardhen detaje të reja për atentatin ndaj 50-vjeçarit Jetnor Xhaferri, ditën e djeshme në Selenicë të Vlorës. Sipas informacioneve, Xhaferri kishte pak ditë që ishte...

EMRAT/Atentati te “Uji i Ftohtë”, zbardhet ngjarja dhe sherri, shënjestra telefonoi...

Diten e djeshme, policia njoftoi shkurtimisht lidhur me nje atentat të deshtuar fatmiresisht,ndaj nje personi ne mes te ditës, ne qytetin e Vlorës. Ndërkohet, mediat,...

U qëllua 150 metra larg policisë, atentati në Elbasan me skemë...

Janë zbuluar detaje nga ngjarja e rende diten e djeshme ku mbeti i plagosur nje 23-vjeçar. Kei Piu është gjetur i plagosur nga Policia, ndërsa...