Atentati dhe fotoja e Ardian Çapjas me Ramën, gazetari paralajmëron: Udhëheqës kemi hallin tënd

Ndaje

Në nëntor të vitit të shkuar, gazetari Artan Hoxha paralajmëronte vijimin e përplasjes mes grupeve rivale në këtë qytet, pasi u lirua nga burgu Florenc Çapja dhe u rrëzua çështja ndaj Suel Çelës.

Në atë kohë, Hoxha shkruante se duke filluar nga tani (nëntor 2019), ekspertët e mjekësisë ligjore duhet të jenë gati për çdo kufomë të lënë pas nga atentatet në Elbasan.

Sakaq, sot ndodhi atentati i trete ndaj Ardian Capjas, i cili per momentin eshte ne gjendje te rende ne spital. Sakaq, Hoxha, ne nje reagim tjeter, diten e sotme, shkruan dhe paralajmeron dhe kryeministrin Edi Rama.

Keshillen ia ka dhene kryeministrit, pasi ky i fundit, eshte pare ne disa fotografi me keta persona.

Udheheqes, kur te sugjerojme, mos shko vend e pa vend, mos tako gjithkend qe te fton, nuk kemi hallin e atyre,…

Publiée par Artan Hoxha sur Lundi 8 juin 2020

Udheheqes, kur te sugjerojme, mos shko vend e pa vend, mos tako gjithkend qe te fton, nuk kemi hallin e atyre, “biznesmeneve te sherbimit social”, se ata kane 20 vite qe i dalin zot vetes. Kemi hallin tend, se e ha si “dem anesor”, dhe na le kombin mes 4 rrugeve”,-shkruan Hoxha.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje