Tag: elbasani

Atentati dhe fotoja e Ardian Çapjas me Ramën, gazetari paralajmëron: Udhëheqës...

Në nëntor të vitit të shkuar, gazetari Artan Hoxha paralajmëronte vijimin e përplasjes mes grupeve rivale në këtë qytet, pasi u lirua nga burgu...

Shtohet numri i të infektuarve në Elbasan, mes tyre 2 studentë...

Shkon në 15, numri i të prekurve në Elbasan. Burime për ABC News bëjnë me dije se janë dy janë studentë të gazetarisë në Elbasan...

FOTO/ “Elbasani mirëpret këdo për natën dhe ditën e verës, por...

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa, ka publikur ne rrjetin e tij social Twitter disa foto ku qytetarët e Elbasanit shpalosin një banderolë në të...

FOTO/’Populli ja ka prerë biletën Ramës për në të ….’ja sloganet...

Numri i protestuesve rritet, ndërsa mësohet se janë nisur dhe protestues nga Elbasani. Burimet bëjnë me dije se 7500 protestues janë nisur nga Elbasani për...

Deputeti: Elbasani ‘i bukur’ është shndërruar në qytetin e masakrave

Deputeti i PD, Luçiano Boçi në një reagim në rrjetet sociale, shkruan se qyteti i Elbasanit është kthyer nga një qytet i bukur, në...

VIDEO/Nuk lejohen të marrin pjesë në protestë, studentët në Elbasan hapin...

Paralelisht me studentët në Tiranë, janë dhe studentët e rretheve të cilët janë ngritur në protesta të fuqishme. Në universitetin e Elbasanit, studentët nuk janë...

Moti i keq pushton Elbasanin, 12 mijë persona pa energji elektrike,...

Elbasani është nën pushtetin e motit të keq. Në këtë qark janë rreth 12 mijë banorë që kanë ngelur pa energji elektrike. Shkak i...