Tag: atentati

Policia jep detajet e arrestimit pas atentatit në Shkodër, dorëzohet dhe...

Policia e Shkodrës ka bërë ndalimin dhe arrestimin e 19-vjeçarit që i bëri atentat Mentor Hasanajt, shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe si dhe...

FOTO/Djali u përfshi në atentatin e Shkodrës, babai thirrje publike: Dorëzohu,...

Policia vijon të jetë në kërkim të 19 vjeçarit I akuzuar për atentatin ndaj makinës së shefit të policisë bashkiake të Malësisë së Madhe...

Atentati në Shkodër/Burimet: Shefi i policisë bashkiake ka një predhë në...

Shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj vijon të jetë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës. Sipas Ora News, 39...

Dalin fotot/Kush është 19-vjeçari që qëlloi me armë shefin e bluve...

Ilirjan Hasani, eshte 19-vjeçari i shpallur në kërkim nga Policia, si i dyshuar autori i atentatit ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së...

EMRI/Zbardhet atentati në Shkodër, policia shpall në kërkim 19-vjeçarin

Pa kaluar 24 orë nga atentati me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj, uniformat blu kanë bërë...

Atentati ndaj shefit të Policisë, gjendet motorçikleta e përdorur nga autori

Gjendet motorçikleta e cila është përdorur për të kryer atentatin ndaj Drejtorit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj. Burime bëjnë me dije...

EMRI/Zbulohet personi që urdhëroi vrasjen e vëllait të Talo Çelës në...

Është zbardhur vrasja e Bujar Çelës, vëllait të shumëkërkuarit Talo Çela. Sipas burimeve të A2, porositësi i kësaj vrasje dyshohet të ketë qenë Erion...

VIDEO/Vritet biznesmeni kosovar në Serbi: Publikohen pamjet nga shkëmbimi i zjarrit

Mediat në Serbi raportojnë se pronari i kompanisë turisktike “Selo Tours”, me seli në Prishtinë, Selajdin Janjeva, është vrarë mbrëmjen e kaluar në vendbanimin...

Atentati në makinë ndaj Gjinit/Prokuroria në gjurmët e një të dyshuari,...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati me tritol ndaj Preng Gjinit më 15 shtator të këtij viti. Prokuroria e Tiranës dhe grupi...

I bënë atentat me 500 gramë tritol, dëshmia surprizë e Gjinit:...

Dy ditë pas atentatit me tritol që u organizua ndaj tij, Preng Gjini është marrë në pyetje nga grupi hetimor, ku ka treguar të...