Tag: arsyeja

Arsyeja pse nuk qesh asnjëherë në foto, Rezarta Shkurta paska ‘hall’...

Rezarta Shkurta pozon rralle me buzeqeshje. Por, pas gjithë kësaj paska një arsye që na ka treguar vetë ajo. Rezarta ka publikuar një foto në...

Kryeargumenti për mandatin, arsyeja pse nuk po zëvendësohet Ardian Dvorani

Largimi i Ardian Dvoranit, pas mbarimit te mandatit, mbetet ende çështje e pambyllur. Me emerimin e 3 anetareve te KLGJ, presidenti Meta kerkoi largimin...

Rama gjen arsyen dhe tregon pse nuk bëhen teste për të...

Kryeministri Edi Rama ende nuk e sheh te aryeshme zhvillimin dhe berjen e disa testeve te njepasnjeshme per te gjithe te dyshuarit e mundshem...

Qëlloi gruan dhe tentoi të hidhej nga ballkoni, vajza e çiftit...

Fax News ka pasur një komunikim ditën e sotme me vajzën e çiftit që u përfshi mbrëmjen e djeshme në një konflikt, e ku...

45-vjeçari nga Skrapari kishte probleme prej vitesh, në Berat konfirmohen raste...

45- vjeçari Vjetor Alushi nga Skrapari i cili u diagnostifikua me gripin AH1N1 dhe vdiq në Sanatorium në Tiranë kishte probleme prej vitesh me...

Vdekja e trefishtë në Bulqizë, daja i familjes tjetër dyshim për...

Të tjera dëshmi vijnë nga tragjedia e rëndë në fshatin Ostren të Bulqizës ku humbën jetën nëna me dy fëmijët. Daja i fëmijëve, vëllai i...

DETAJE/Kush e urdhëroi vrasjen e Prengës, reagojnë për herë të parë...

Policia konfirmoi zyrtarisht se Jan Prenga, personi i marre peng disa dite me pare,  ka gjetur vdekjen, por trupi i tij eshte fshehur dhe...

FOTO/Brenda helikopterit me të cilin udhëtonte Kobe Bryant, flet ish-piloti: Nuk...

Këto jane pamjet e helikopterit me te cilen Kobe Bryant fluturonte disa herë në muaj. Ne fakt, helikopteri nuk i ka patur fajet ne...

Ish-deputetja zbërthen motivet: Pse qeveria nuk publikon Projekt-Buxhetin 2020?

Ish-deputetja Jorida Tabaku ka bërë një analizë të arsyeve se pse qeveria nuk ka publikuar ende buxhetin e vitit 2020. Sipas saj, nje prej arsyeve...

Masakra e çiftit në Librazhd, burrë e grua debatuan gjatë darkës....

Ajo që dukej një ditë normale në familjen Gjokola, ka përfunduar në tragjedi. Çifti Daut dhe Luljeta, u përfshinë në një debat të ashpër,...