Tag: arsyeja

”Na kishte 8 mijë euro borxh”, vrasësi në polici rrëfehet për...

Borxhi prej 8 mijë eurosh është shkaku pse Kejsi Hysa u vra dhe u gropos nga  Hysni Rama tashmë i arrestuar. Ka qënë vetë i...

ARSYEJA/ Ja pse u shkarkua Rex Tillerson nga Donald Trump

Kim Jong Un (Njeriu raketë) është bërë shkak për shkarkimin e sekretarin të Shtetit, Rex Tillerson. Ajo që paralajmëruan mediat që në nëntor të...