Tag: arsyeja

Ish-deputetja zbërthen motivet: Pse qeveria nuk publikon Projekt-Buxhetin 2020?

Ish-deputetja Jorida Tabaku ka bërë një analizë të arsyeve se pse qeveria nuk ka publikuar ende buxhetin e vitit 2020. Sipas saj, nje prej arsyeve...

Masakra e çiftit në Librazhd, burrë e grua debatuan gjatë darkës....

Ajo që dukej një ditë normale në familjen Gjokola, ka përfunduar në tragjedi. Çifti Daut dhe Luljeta, u përfshinë në një debat të ashpër,...

Ndarja e bujshme pas 14 vitesh martesë, zbulohet arsyeja: Nora shoqërohej...

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund një lidhjeje të gjatë, që zgjati plot 14 vite.Mjaftoi vetëm një status i thjeshtë në rrjetet...

VIDEO/Mbushën sheshin për Veliajn, pjesëmarrësit nuk e dinë pse janë aty

Eshtë paradoksale e gjithë situata në Kongresin e PS, ku dhe pse është propoganduar prej ditësh për mbledhjen, në fakt tregohet se çdo gjë...

DETAJE/Identifikohen autorët e vrasjes në Tiranë, shkak një konflikt i hershëm

Janë identifikuar autorët e krimit të ndodhur para pak minutash në Kodrat e Liqenit në Tiranë. Autorët e dyshuar të vrasjes janë I. M dhe...

U bë nënë për herë të parë, Linda tregon pse e...

Linda Halimi u bë nënë për herë të parë, ndërsa nuk e dinim që këngëtarja ishte shtatzënë, kjo pasi ajo vendosi ta mbante të...

Vrau 85-vjeçaren, zbulohet motivi pse e mbyti djali nënën

Policia ka konfirmuar se motivi i vrasjes së 85-vjeçares në Korçë është pikërisht gjendja e alkoolizuar e të birit. Nazim Demollari është gjetur nga policia...

DETAJE/Zbulohet arsyeja banale pse gardisti vrau gruan me armën e shërbimit

Të tjera detaje zbulohen nga krimi i ndodhur në familje mëngjesin e sotëm, ku mbeti e vrarë një tjetër grua. Gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau...

FOTO/Nuk merr pjesë në festivale, Greta Koçi tregon arsyen

Greta Koçi ka disa kohë që nuk merr pjesë në festivale duke na bërë të dyshojmë shpeshherë se mos ndoshta ka vendosur të heqë...

Zjarri masiv në tregun e Laçit, flasin tregtarët: Na thanë do...

Zjarri i rënë në tregun industrial në Laç dyshohet se ka qënë i qëllimshëm. Sipas dëshmive të tregtarëve, deri më tani, bëhet e ditur se...