Tag: Agim kajmaku

ZERI I AMERIKËS/ Agim Kajmaku nuk shpëton dot nga largimi

Në Shqipëri, Partia Demokratike bëri të ditur sot pasdite, se Prokuroria kishte vërtetuar akuzat e saj ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, sipas...

Agim Kajmaku reagon, letër prokurores Arta Marku: Ja si ka ndodhur...

Fill pas publikimit të dokumentave të prokurorisë , kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, i ka dërguar letër kryeprokurorës Arta Marku, ku përpiqet të sqarojë...

DOKUMENTAT/ Edi Rama duhet te shkarkoje menjehere Agim Kajmakun

Sekretari i Pergjithshem, Gazment Bardhi kerkoi sot shkarkimin e menjehershem te Agim Kajmakut nga detyra si kryetar nashkie ne Vore. ӂdo alibi e krijuar nga...

Konfirmohet: Agim Kajmaku eshte Jorgo Toto

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi deklaroi sot se eshte konfirmuar se kreu i bashkise se Vores eshte ne fakt nje person ne...

DOKUMENTI/“Agim Kajmaku të arrestohet menjëherë”, PD zbulon vendimin e Gjykatës greke

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një dokument, i cili sipas tij  tregon se Gjykata e Janinës ka konfirmuar të...

“Prokuroria genjeu per gjurmet e gishtave te Kjamakut”

Prokuroria gënjeu për shenjat e gishtërinjve të Agim Kajmakut, në mënyrë që të mbrojë nga sharkimi kriminelin e Ramës në Bashkinë e Vores, tha...

Prokuroria fshihet pas procedurave per hetimin e Kajmakut

“ Prokuroria, duke u fshehur pas procedurave, nuk i merr shenjat e gishtërinjëve dhe krijon mburojë mbrojtjeje për Agim Kajmakun”, tha sot Luciano Boci. Ne...

Prokuroria publikon hetimet për Agim Kajmakun

Prokuroria e Përgjithshme ka publikuar sot të gjitha vepriemt që po kryhen prej saj në drejtim të hetimit të krybashkiakut të Vorës Agim Kajmaku,...

FOTO/PD publikon dy dokumentat e reja nga sistemi TIMS, çfarë faktojnë...

Partia Demokratike ka vijuar dhe ditën e sotme të publikojë disa dokumente të tjera që implikojnë Agim Kajmakun. Dy dokumentet e reja, tregojnë se...

Heshtja për Kajmakun, Basha tregon kodin mafioz të Rilindjes: Organizatë kriminale,...

Lideri demokrat Lulzim Basha ka reaguar sërish lidhur me Agim Kajmakun, pas gjithë ketyre diteve qe PD e ka vënë në qender të akuzave. Basha...