Tag: Agim kajmaku

VIDEO/”E pakontestueshme”, PD nxjerr provën e re për Agim Kajmakun: Kur...

Partia Demokratike ka vijuar te nxjerrë fakte ndaj kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, për të cilin thotë se është arrestuar në Greqi për falsifikim...

Prokuroria vihet në lëvizje për Agim Kajmakun, ja çfarë i kërkon...

Prokuroria e Përgjithshme i kërkon Partisë Demokratike t’i vë në dispozicion të gjitha materialet që ajo ka për Agim Kajmakun, kryetarin e Bashkisë së...

PD publikon dokumentin, Kajmaku, biznes ne Greqi me para te falsifikuara

PD publikon dokumentat për arrestimin në Greqi të Agim Kajmakut. Kajmaku po bente biznes fidanësh me para të fallsifikuara, nderkohe qe krimi dënohet më...

VIDEO MESAZH I BASHES/ Agim Kajmaku po i fshihet drejtësise greke...

  Agim Kajmaku po i fshihet drejtësise greke prej disa vitesh. Rama e di dhe e mbron, transmeton sot ne nje videomesazh, kreu i PD,...

Zëri Amerikës: Edhe Agim Kajmaku si Valdrin Pjetri

Në Shqipëri, Partia Demokratike, iu drejtua sot zyrtarisht Prokurorisë duke kërkuar që të nisë verifikimet lidhur me kryebashkiakun socialist të Vorës, Agim Kajmaku. Sipas Sekretarit...

PD nis per ne ‘burg’ edhe nje kryetar tjeter bashkie te...

Një tjetër kryebashkiak në rrjetën e dekriminalizimit. PD i kërkon Prokurorisë verifikimin e Agim Kajmakut të Vorës. Kërkesa e firmosur nga Sekretari i Përgjithshëm i...