Uncategorized

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 1 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do të duhet t’i përkushtoheni marrëdhënies tuaj në çift, sepse javët e fundit problemet rreth punës dhe të parave ju kanë larguar paksa nga...

FOTOGALERI/ Familja mbretërore pozon me princeshën e vogël Xheraldinë

Princi Leka dhe Princeshe Elia kane publikuar sonte per here te pare foton me princeshe Xheraldine. Vogelushja eshte e rehatuar ne prehrin e se...

Horoskopi, 31 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

Saimir Tahiri feston ditëlindjen ndersa dhia shytë i kafshon veshin

Ish ministri i Brendshem i denuar per shperdorim detyre, Saimir Tahiri ka festuar ditelindjen ne nje menyre ekzotike ku eshte shfaqur ne shoqerine e...

Horoskopi, 30 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nesër mund të viheni përpara disa vështirësive por nuk duhet të merreni me gjithçka pasi keni shumë probleme të tjera. Kthejeni faqen dhe lini...