VIDEO/Getoari feston ditëlindjen, urimi ndryshe dhe plot krenari i Marina Vjollcës

0Shares
0

Reperi i njohur qe i ka rrembyer zemren Marina Vjollcës sot feston 37-vjetorin dhe urimi me i mire nuk kishte nga t’i vinte tjeter se nga bashkeshortja e tij.

Duke publikuar një foto të tij, Marina shkruan, “Gëzuar ditëlindjen, bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im simpatik. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua dhe nuk ke nevojë”.

Dhe nuk ka munguar përgjigja e Getit, i cili e cilëson veten me fat që ka në krah një grua si Marina. “Jom me fat”.

Po ashtu ajo i ka bere surprizë nje torte te veçantë.

https://www.instagram.com/p/CCJ_C7nnQVg/

 

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje