Tag: marina vjollca

FOTO/Marina Vjollca bëhet ambasadore e markës së njohur italiane

Marina Vjollca merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Pak ditë më parë, Marina tregoi se kishte udhëtuar drejt Italisë së bashku me partnerin,...

Përvjetori i martesës/Marina nxjerr momentet romantike me Getin nga shtrati

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme...

Luana dhe Marina ‘kundërshtare’ në ekran, bukuroshet zbulojnë promot e emisioneve...

Sezoni i ri televiziv është gati për të nisur dhe sigurisht që ekranit nuk mund t’i mungonin motrat Vjollca. Luana dhe Marina zgjodhën ditën...

FOTO/Më mirë bjonde apo brune? Marina Vjollca i sfidon të gjithë...

Prej kohësh në botën e televizionit, Marina Vjollcën e kemi parë me një look pothuajse të njëjtë. Megjithatë, duket se moderatorja ka hequr dorë...

VIDEO/Getoari feston ditëlindjen, urimi ndryshe dhe plot krenari i Marina Vjollcës

Reperi i njohur qe i ka rrembyer zemren Marina Vjollcës sot feston 37-vjetorin dhe urimi me i mire nuk kishte nga t'i vinte tjeter...

FOTO/Getoari ia ka ndaluar të ndjekë një prej pasioneve të saj,...

Marina Vjollca ka edhe një anë mjaft të ‘çmendur’ perpos faktit se eshte nje prej moderatoreve qe udheton me shpesh dhe ka nje stil...

FOTO/Në lojë hyn dhe Getoari, këngëtari nxehet keq me Alketën pas...

Postimet në revistën e Alketa Vejsiut që prej ditës së djeshme po bëjnë bujë në media online. Pas postimit për Xhemi Shehun, në revistën...

Turjan Hyska tregon për punën me Marina Vjollcën: Nuk kam njohur...

Rikthimi i Marina Vjollcës pas 2 vite mungesë në ekran, padyshim u prit me shumë deshire, pasi moderatorja kete here pritej te ishte në...

DETAJE/Merkato e sezonit televiziv, kush ikën dhe rikthehet me emisione të...

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal...

FOTO/Ditëlindja e Marinës, Getoari nuk harron ti shprehë dashurinë: Rilindje për...

Marina Vjollca cilësohet si një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Moderatorja feston sot 9-vjetorin e lindjes dhe sigurisht urimet nuk kanë munguar...