FOTO/Ditëlindja e Marinës, Getoari nuk harron ti shprehë dashurinë: Rilindje për mua…

0Shares
0

Marina Vjollca cilësohet si një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Moderatorja feston sot 9-vjetorin e lindjes dhe sigurisht urimet nuk kanë munguar nga njerëzit e saj të afërt.

Ai që gjithmonë na emocionon me dedikimet është bashkëshorti i saj, reperi i njohur Getoar Selimi i cili edhe njëherë tjetër ka treguar se është një burrë romantik.

Getori bashkangjitur fotos seksi të Marinës shkruan:

“Ditëlindja jote është rilindje për mua. Gëzuar e shtrenjta ime”.

Sigurisht nuk ka munguar as komenti nga Marina Vjollca e cila shkurt pastër dhe qartë ka treguar edhe njëherë se gjëja më e shtrenjtë që ata kanë janë pikërishtë njëri-tjetri.

“Ti je i shtrenjti im…. Të dua!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje