FOTO/Marina Vjollca bëhet ambasadore e markës së njohur italiane

0Shares
0

Marina Vjollca merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Pak ditë më parë, Marina tregoi se kishte udhëtuar drejt Italisë së bashku me partnerin, Getoar Selimin.

Por pasi u takua me stilisten e mirënjohur Elisabeta Franchi, Marina ka zbuluar një tjetër lajm për fansat e saj. Përmes një postimi në Instagram, moderatorja shkruan se është bërë ambasadore e markës Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë.

“E nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar Vjollca. Elisabetta Franchi është një markë italiane e modës në pronësi të Betty Blue SpA dhe e udhëhequr nga stilistja me të njëjtin emër.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje