FOTO/Getoari ia ka ndaluar të ndjekë një prej pasioneve të saj, Marina i drejtohet fansave

Marina Vjollca ka edhe një anë mjaft të ‘çmendur’ perpos faktit se eshte nje prej moderatoreve qe udheton me shpesh dhe ka nje stil te veçantë.

Me anë të disa pamjeve në Instastory, moderatorja bukuroshe ka zbuluar se dikur ka qenë një fanse e madhe e motorrit dhe ka ditur ta ngasë shumë mirë atë.

Por këtë pasion të saj, nuk e aprovon Getoari, me siguri për shkak të rrezikshmërisë së lartë.

Bukuroshja ka ndarë në InstaStory një video të vjetër të vitit 2014, ku shfaqet duke bërë xhiro me motorr  duke iu drejtuar ndjekësve të saj:

“Bindeni @ghettogeasy të më lërë t’i jap motorrit se nuk më lë më”.

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje