Tag: marina vjollca

Një vit larg ekranit, Marina Vjollca kthehet me projektin e ri

Pas përfundimit të emisionit “C’est la vie” në janar të vitit të kaluar, Marina Vjollca  u përfol gjatë për mungesën e saj në ekran....

FOTO/”Më i miri”, Marina krahë legjendës së filmave hollivudianë

Marina Vjollca ka disa ditë që ka marrë vëmendje mediatike, kjo për shkak se moderatorja ka postuar vazhdimisht foto nga udhëtimi i saj i...

FOTO/ Jeta luksoze e Marina Vjollcës, ja sa kushton vetëm një...

Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që...

FOTO/Marina merr pjesë në Golden Globes, shfaqet pranë aktorit të njohur

Marina Vjollca ka bërë mungesë të gjatë në Televizion, pasi ende nuk po sistemohet me një program të vetin. Por teksa është në pritje për...

VIDEO/Dy ngjarje të rëndësishme për Luana Vjollcën, publikon projektin e ri...

Luana Vjollca, moderatorja joshëse e ekranit, duhet të jetë e lumtur, pasi sot feston dy ngjarje të rëndësishme në jetën e saj. Nga njëra anë...

VIDEO/ Ermal Mamaqi paralajmëron Marina Vjollcën: Ki kujdes nga ky person...

Marina Vjollca do të jetë tashmë pjesë e TV Klan. Kolegu i parë që i ka ofruar këshilla eshte Ermal Mamaqi. Ai ka publikuar...

VIDEO/ Marina Vjollca, së shpejti në ekranin e televizionit të ri

Më katër shtator, Televizioni Klan nis sezonin e tij të rinj ku nuk do të mungojnë edhe disa emra të rinj, mes tyre edhe...

Marina dhe Luana jashtë Top Channel?

Marina Vjollca ka vendosur të dorëhiqet nga top channel, sipas blitz.al sepse dëshironte që të kishte një program të sajin, pa qenë kështu pjesë...