FOTO/Më mirë bjonde apo brune? Marina Vjollca i sfidon të gjithë me ndryshimin në Look

0Shares
0

Prej kohësh në botën e televizionit, Marina Vjollcën e kemi parë me një look pothuajse të njëjtë. Megjithatë, duket se moderatorja ka hequr dorë nga të qenit  bjonde.

Ajo i ka befasuar të gjithë me foton e fundit që ka postuar në Instagram, ku shfaqet me flokë të zeza dhe të prera.

Edhe duket se është thjesht një paruke, Marina duket shumë ndyshe nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë. “Më vjen mirë që ju takoj”, ka shkruar Marina pranë postimit të fotos, ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve.

Nuk kane munguar komentet e bashkeshortit te saj, Getoarit dhe Luanes, te cilet po ashtu nuk e kane fshehur habine.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje