Ekzekutimi i vëllezërve në Durrës, shpallet në kërkim Talo Çela, i pandehur për “Grabitjen e Rinasit”

Shpallet në kërkim Talo Çela personi që modifikoi furgonin për grabitjen e Rinasit, pasi dyshohet se ka kryer krimin e dyfishtë të vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia në qytetin e Durrësit.

Hetimet janë kryer nga Prokuroria e Durrësit dhe më pas dosja ka kaluar në SPAK.

Me sa duket i penduari për vrasjen e vëllezërve Haxhia ka treguar që ishte Talo Çela, personi që ka kërkuar nga Besmir Haxhia të tregojë ku janë fshehur paratë e grabitjes.

Sakaq janë shpallur në kërkim për vrasjen e vëllezërve Haxhia edhe 3 persona të tjerë.

Prokuroria ka marrë dhe 3 dosje të tjera nga Elbasani, vrasje mafioze që mendohet se janë kryer nga e njëjta dorë. Ai është në kërkim dhe është i vetmi që nuk është arrestuar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje