Tag: torta

VIDEO/Getoari feston ditëlindjen, urimi ndryshe dhe plot krenari i Marina Vjollcës

Reperi i njohur qe i ka rrembyer zemren Marina Vjollcës sot feston 37-vjetorin dhe urimi me i mire nuk kishte nga t'i vinte tjeter...

FOTO/Ija e Besit feston 80-vjetorin, torta është epike

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Ija, gjyshja e aktorit të humorit, Bes Kallaku i ka disa mijëra ndjekës...