Vrau fqinjin me sëpatë, vetëvaret në qeli autori i krimit makabër në Korçë

Autori i vrasjes makabre të shitësit të bananeve në mes të Korçës i ka dhënë fund jetës në qelitë e burgut të Zaharisë ku vuajnë dënimin, personat me probleme të shëndetit mendor. Zamir Topi vrau Dashnor Osmanin pas konfliktit që kishin për një varr.

5 muaj pasi i preu kokën fqinjit, i ka dhënë fund jetës në burg.

Zamir Topi, autori i vrasjes me sëpatë të Dashnor Osmanit, ngjarje e ndodhur rreth 5 muaj më parë në Korçë është varur në qelinë e tij.

Ngjarja është shënuar mbrëmjen e së shtunës, sipas burimeve, në Burgun e Zaharisë në Krujë, ku vuajnë dënimin personat me probleme të shëndetit mendor.

Ai kurohej me mjekim të detyruar për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje