Rihapja e kufijve, Berisha poston fotot nga Morina: Ua nxinë jetën udhëtarëve në të dy anët

Lirimi i masave kete 1 Qershor u shenua dhe me hapjen e kufijve me vendet fqinje. Ketu perfshihet dhe Kosova.

Qe prej mengjesit, aty eshte raportuar per nje radhe te gjate makinash, te cilat presin ne dogane per tu kaluar. Me heret pati dhe njoftime se ka nje takse per dezinfektim kamionash, çka i ka revoltuar shoferet.

Dhe ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar disa foto nga radhet kilometrike te automjeteve ne Morine te Kukesit.

“Rradhe mbi 10 km ne Morine te Kukesit. Ju a nxijne jeten udhtarrve ne te dy anet! Turp dhe torture!”– shkruan Berisha.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje