VIDEO/As vetë nuk e priste, incidenti komik që i ndodhi Bashës gjatë lidhjes LIVE në Facebook

0Shares
0

Nje incident i kendshem i ka ndodhur Lulzim Bashes, teksa po fliste ne videon live para takimit te tij me biznesin ne Kombinat diten e sotme.

Në moment, njëri prej banorëve të zonës i afrohet Bashës nga pas duke qendruar për pak sekonda pas tij ndërkohë që kryedemokrati fliste dhe duke i buzeqeshur kameres.

Basha tentoi ta fshehë atë duke lëvizur këndin e filmimit të celularit, moment në të cilin edhe burri kuptoi se kishte ardhur koha që të largohej nga plani.

Shihni pamjen ne video:

Miq, të roni vetë edhe të keni shëndet e lumturi në familje, sepse unë sapo vdiqa.

Publiée par Bes Mbase sur Lundi 1 juin 2020

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje