Rrëmbimi i 4-vjeçares në Korçë, gjykata mbyll në spital adoleshentin

Ndaje

Në Korçë eshte zhvilluar sot seanca gjyqësore për 20-vjeçarin, i cili tentoi të rrëmbejë 4-vjeçaren tre ditë më parë. Gjykata jep masen e sigurise per 20 vjecarin.

U pranua kërkesa vlerësim i arrestit, caktim mase sigurimi shtrim i perkohshem në një spital psikiatrik.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:00 të mbrëmjes së të shtunës, ku i riu tentoi t’i rrëmbejë nënës vajzën 4-vjeçare.

Ka qenë një djalë ai i cili e ka ndjekur autorin dhe pak metra më tej ka arritur ta ndalojë duke i marrë vajzën.

/DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje