Tag: rrembimi

Rrëmbimi i 4-vjeçares në Korçë, gjykata mbyll në spital adoleshentin

Në Korçë eshte zhvilluar sot seanca gjyqësore për 20-vjeçarin, i cili tentoi të rrëmbejë 4-vjeçaren tre ditë më parë. Gjykata jep masen e sigurise...

Flet djali që ndali rrëmbimin e vajzë së vogël në Korçë:...

Rreth orës 22:00, mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i...

FOTO/Momentet e fundit të Jan Prengës para se të rrëmbehej, zbulohet...

Këto janë momentet të fundit të Jan Prengës, përpara se të rrëmbehej dhe më pas vritej nga të paktën 7 persona, disa prej të...

FOTO/Dalin pamjet para rrëmbimit të Renit, nëna e këngëtarit të tallavasë...

Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallavasë Renato Hamza, i...

VIDEO/13-vjeçarja sajoi rrëmbimin në Tiranë, shokët tregojnë detaje: Adoleshentja kishte ditë...

Vëmendja sërish qëndron mbi ngjarjan e ndodhur dy ditë më parë në kryeqytet, ku një 13-vjeçare stisi gjithë ngjarjen sikur e kishin rrëmbyer. Adoleshentja që...

DETAJE/Si u inskenua rrëmbimi i 13-vjeçares, vajza i mori telefonin policit...

Një skenar filmash nga disa të rinj vuri në alarm jo vetëm familjen e një 13-vjeçare, por edhe policinë e Tiranës, me dyshimet se...

“Do kishin tërbuar dynjanë me këtë rrëmbimin e 13-vjeçares”, Ish-ministri ironizon:...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar me rastin e fundit të ndodhur në kryeqytet mazhorancën, konkretisht me ngjarjen e ndodhur të rrëmbimit të 13-vjeçares pasditen...

DETAJE/Rrëmbimi i biznesmenit nga Elbasani, policia arreston autorin

Policia e Elbasanit ka arrestuar një person të dyshuar për  tentativë rrëmbimi ndaj biznesmenit Aurel Guni, i cili është edhe këshilltar i PDIU-së në...