Tag: mbyllet

Mbyllet pa asnjë njoftim tregu i fruta-perimeve në Durrës, 300 tregtarë...

Eshte mbyllur papritur tregu i fruta-perimeve në Durrës. Mëngjesin e sotëm, tregtarët kur kanë shkuar si çdo ditë në vendin e tyre të punës,...

DETAJE/Shkeli urdhrin, policia i mbyll lokalin për 6 muaj pronares në...

Një bar–kafe në Tiranë i është pezulluar aktiviteti për 6 muaj pasi përsëriti shkeljen e urdhrit për mbylljen e aktivitetit në oraret e kufizuara. Specialistët...

Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës, pacientja rezulton me...

Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte operuar pak ditë më parë dhe kishte patur...

Policia Kufitare: Pikat e kalimit kufitar me Kosovën do të mbyllen...

Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët se pikat e kalimit kufitar me Kosovën do të mbyllen për 14 ditë, për arsye të parandalimit të...

Mbyllet pika kufitare Kosovë – Shqipëri

Pikat kufitare me Shqipërinë janë mbyllur sot në orën 6.00. Për shkak të masave parandaluese që janë duke u marrë lidhur me coronavirusin, autoritetet...

Denoncimi për koronavirusin: Mbyllet restoranti, por jo kazinoja tek Taivani

Ne nje denoncim te fundit, bere publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, thuhet se kazinoja ne Tirane nuk eshte mbyllur ende. Edhe pse vendimi i qeverise...

Arrihet zgjidhja për punonjësit, mbyllet greva e naftëtarëve në Ballsh

Eshtë mbyllur greva e urisë për 10 grevistët e ngujuar në mjediset e qendrës shëndetësore e ndodhur pranë uzinës së Ballshit. Sipas informacioneve, mesohet se...

Frika e koronavirusit, Ministrja ‘hakmerret’ ndaj shkollës në Tiranë: I hoqëm...

Ministria e Arsimit i eshte kthyer me te keqe shkolles private ne Tiranë, e cila vendosi pezullimin e mesimit vetem per te marrë masat...

Pushohet një tjetër çështje, Prokuroria ndal punën për kallëzimin e PD...

Prokuroria ka vendosur të pushojë çështjen për kallëzimin e PD ndaj ish-kryeprokurores, Arta Marku.Vendimi do të shqyrtohet sot nga gjyqtari paraprak Ardian Kalia. Pak muaj...

SPAK mbyll Krimet e Rënda, emrat e 16 prokurorëve që do...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë pritet të vendosë sot të transferojë në rrethe një pjesë të prokurorëve të Krimeve të Rënda, pas mbylljes dhe...