Vatra aktive në Krujë, konfirmohen dhe 4 raste të reja me koronavirus

Ndaje

Në Krujë janë konfirmuar katër raste të reja me koronavirus. Burimë për abcnews.al bëjnë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 31 teste, nga të cilët kanë dalë 4 pozitivë.

Mësohet se rastet e reja janë vatra ekzistuese nga fasoneritë dhe kontaktet.

Krija është zona më e goditur nga Covid-19. Në total, numri i të infektuarve në Krujë ka shkuar në 106.

Dje jane konfirmuar 7 raste te reja me koronavirus ne vend dhe ne total ne vend kemi 773 persona te infektuar.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje