Moderatorja e njohur zbulon gjininë e fëmijës në mes të spektaklit televiziv

0Shares
0

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj, pasi drejtuesja e Top Talent kembenguli per ta treguar ne televizion.

Duke çarë tollumbacen ngjyrë rozë, Jonida ka treguar se ajo dhe partneri i sai, Besnik Krapi, janë në pritje të një vajze.

Ky moment është duartrokitur nga të gjithë të pranishmit në skenë. Me siguri Vokshi duhet të ketë nisur përgatitjet e para për të voglën e saj duke filluar nga veshjet apo dhomën e gjumit, ndersa per momentin eshte duke qendruar ne shtepi.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje