Tag: gjinia

FOTO/Në krahët e djalit të ish-deputetit, Olta Boka zbulon gjininë e...

Disa dite me pare, qarkulluan lajme se Olta Boka ishte ne pritje te femijes se pare se saj, pas lidhjes te gjate me djalin...

VIDEO/Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulojnë...

Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.Dhe ditën e djeshme moderatorja me anë të një video shume...

Moderatorja e njohur zbulon gjininë e fëmijës në mes të spektaklit...

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj, pasi drejtuesja e Top Talent kembenguli per ta treguar ne televizion. Duke çarë...

Baba për herë të parë, Gaz Paja flet për gjininë e...

Aktori i humorit Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Lajmi se bashkëshortja e tij Ira Seferi është në pritje të...

FOTO/ Kisha në Suedi vendos se Zoti nuk ka gjini

Kisha e Suedisë nxiti klerikët e saj që të përdorin gjuhën neutrale në gjini, kur të flasin për hyjninë supreme, duke mos përdorur terma...