FOTO/Në krahët e djalit të ish-deputetit, Olta Boka zbulon gjininë e fëmijës së parë

0Shares
0

Disa dite me pare, qarkulluan lajme se Olta Boka ishte ne pritje te femijes se pare se saj, pas lidhjes te gjate me djalin e ish-deputetit te LSI. Sot, ka qenë vetë këngëtarja, ajë që i ka konfirmuar thashethemet me një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet e veshur me fustan ngjyrë rozë, mes luleve në natyrë dhe me barkun e rrumbullakosur.

“Prej 9-muajsh unë shoh vetëm me sy të ngjyruar rozë. Prej 9 muajsh, roza është ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, shkruan këngëtarja krahas fotos, duke treguar njëherazi se është në pritje të një vajze.

https://www.instagram.com/p/CBbERrMFneU/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CBbUmiTFUa9/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje