Tag: olta boka

FOTO/Në krahët e djalit të ish-deputetit, Olta Boka zbulon gjininë e...

Disa dite me pare, qarkulluan lajme se Olta Boka ishte ne pritje te femijes se pare se saj, pas lidhjes te gjate me djalin...

E fejuar me djalin e ish-deputetit të LSI, këngëtarja shtatzënë për...

E tërhequr dhe e rezervuar per jeten e saj private, kengetarja e njohur Olta Boka se shpejti do te behet nene. Mediat roze shkruajne se...

FOTO/Olta Boka e konfirmon zyrtarisht, fejohet me djalin e ish-deputetit të...

Olta Boka prej kohësh është në një marrëdhënie me djalin e ish-deputetit të LSI, ndërsa ndjekesit ishin kuriozë per shkak se ai nuk njihej. Vitin...