E fejuar me djalin e ish-deputetit të LSI, këngëtarja shtatzënë për herë të parë

0Shares
0

E tërhequr dhe e rezervuar per jeten e saj private, kengetarja e njohur Olta Boka se shpejti do te behet nene.

Mediat roze shkruajne se Olta Boka eshte shtatzene dhe pse ende nuk ka nje konfirmim zyrtar nga vete kengetarja.

Olta e ka mbajtur lidhjen e saj me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj shumë private dhe foli për herë të parë për romancën me të vitin e kaluar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje