Tag: djali i ish-deputetit

E fejuar me djalin e ish-deputetit të LSI, këngëtarja shtatzënë për...

E tërhequr dhe e rezervuar per jeten e saj private, kengetarja e njohur Olta Boka se shpejti do te behet nene. Mediat roze shkruajne se...