LAJM I FUNDIT/Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë

Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Kujtojme se incidentet me femijet diteve te fundit kane qene te shumta dhe kane rezultuar fatale, si vdekja e nje 4 vjecari ne parkun e Beratit, per te cilen u arresuan dy vete.

vijon..

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje