Tag: prrenjas

Goditet nga makina, humb jeten i riu 24 vjec

Nje i ri humbi jeten pasi u godit nga nje makine. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas. Sipas News 24, i riu...

LAJM I FUNDIT/Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë...

Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë...

Aksident në Prrenjas, makinat përplasen kokë më kokë

Mesditën e sotme një aksident ka ndodhur pranë qytetit të Përrenjasit. Dy automjete janë përplasur gjatë një parakalimi të gabuar në rrugë. Nga përplasja nuk ka...

Fotot që po “çmendin” rrjetin, kryebashkiaku i ri shfaqet me brekë...

Mediat dhe portalet greke i kane kushtuar nje artikull nje prej drejtuesve te Rames, te cilin nxitoi ta vinte ne nje prej bashkive te...

Sjellja e rilindasve/Kryetari monist i Përrenjasit hap derën me kaçavidë, futet...

Kryetari i ri i bashkisë i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit i ka ndjekur shokët pas dhe ka vepruar njësoj si me...

“Rama, Dako, Gjiknuri dhe Balla kridhen në lluks” Basha: Kemi planin...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Përrenjas, deklaroi se në fund të kësaj beteje, nuk do të...

VIDEO/”Arrestimet politike pjesë e planit diabolik”, Basha: Oficerët dhe prokurorët të...

Kryetari i Partisë Demokratike ka dalë në një deklaratë urgjente para mediave, për te informuar opinionin publik lidhur me arrestimet e djeshme ndaj qytetarëve...

Kryebashkiakja publikon fotot nga mitingu i Ramës: Edhe socialistët kanë filluar...

Këto foto tregojnë anën tjetër të medaljes, ndryshe nga ajo që ERTV pasqyron sa herë ka dalje të kryeministrit Rama. Kryetarja e Bashkisë në Prrenjas...

Nëna e mban mbi shpinë çdo ditë për ta çuar në...

Në fshatin Stroskë të Prenjasit, Alesia është një vajzë 11 vjeçare, mjaft e zgjuar. Dëshira e saj më e madhe është që të studiojë,...

Përplaset autobusi me pasagjerë në Librazhd, raportohet për të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Librazhd-Përrnjas. Mësohet se një autobus i linjës Elbasan-Korçë, është përplasur me një automjet, ndërsa në aksident...