Tag: shtatzene

FOTO/Kapen ‘mat’ në rrugët e kryeqytetit, Elia Zaharia dhe Princ Leka...

Elia Zaharia dhe Princ Leka së shpejti do të bëhen prindër. Nëpërmjet disa fotove të siguruara nga “Panorama Plus”, çifti janë fotografuar rrugëve të...

E lidhur prej kohësh me biznesmenin turk, këngëtarja e njohur zbulon...

Fëmija im i parë ndoshta vjen vitin tjetër,”- u shpreh Genta Ismajli, duke lënë të nënkuptohet se ishte shtatzënë. Dhe duket se këngëtarja do të bëhet...

E pazakontë! Motrat binjake të martuar me vëllezër binjake mbesin shtatzënë...

Nuk iu mjaftoi qe ishin martuar me vellezer binjake, por dy motrat binjake jane dhe shtatzene ne te njejten kohe. Kjo eshte nje gje qe...

FOTO/E mbante të fshehtë, e motra i zbulon gjininë e bebit...

Aktorja Olta Gixhari është në ditët e fundit të shtatzënisë.  Lajmin e bukur e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku vijon...

FOTO/Aktorja shqiptare tregon problemet me shtatzëninë, partneri misterioz e ndihmon

Disa jave pasi na tregoi se ishte shtatzene, Olta Gixhari ka filluar te tregoje dhe problemet qe has nga rritja e barkut. Aktorja e njohur...

FOTO/Në krahët e djalit të ish-deputetit, Olta Boka zbulon gjininë e...

Disa dite me pare, qarkulluan lajme se Olta Boka ishte ne pritje te femijes se pare se saj, pas lidhjes te gjate me djalin...

FOTO/Një mama seksi si Olta Gixhari, aktorja pozon me bikini dhe...

Olta Gixhari para pak kohesh bëri me dije se është në pritje të ëmbël. Prej disa muajsh, Gixhari ndodhet në Spanjë pranë të dashurit...

E fejuar me djalin e ish-deputetit të LSI, këngëtarja shtatzënë për...

E tërhequr dhe e rezervuar per jeten e saj private, kengetarja e njohur Olta Boka se shpejti do te behet nene. Mediat roze shkruajne se...

Poston foton mbi partnerin, aktorja shqiptare jep lajmin se është shtatzënë

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e mrekulleshëm ajo e ka ndarë me ndjejkësit në rrjetet sociale. Gixhari ka...

FOTO/Eduarti merr dhuratën më të bukur për ditëlindje, Arbana zbulon se...

Arbana Osmani ka vendosur ti beje dhuraten me te bukur per ditelindje te dashurit te saj. Në urimin për shpirtin e saj binjak, Eduart Grishajn,...