VIDEO/Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulojnë gjininë e bebit

0Shares
0

Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.Dhe ditën e djeshme moderatorja me anë të një video shume emocionuese në kanalin e saj në YouTube ka zbuluar gjininë e bebit.

Klea ka treguar se Elgitit nuk i pritej dhe donte ta mësonte gjininë tek ekoja, por këto gjëra ndodhin vetëm një herë e ajo donte të ishte sa më emocionuese.Moderatorja kishte vendosur që ai ta merrte vesh nëpërmjet tollumbaceve.

Teksa çifti çan tollumbacen, dalin letra blu dhe në këtë mënyrë zbulohet gjinia e fëmijës së tyre të parë, i cili do të jetë djalë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje