Tag: Klea huta

U bekuan me një djalë, moderatorja e njohur tregon eksperiencën e...

Më në fund pritjes së ëmbël i erdhi fundi, moderatorja e njohur Klea Huta ka lindur fëmijën e saj të parë ditën e sotme. Me...

VIDEO/Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulojnë...

Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.Dhe ditën e djeshme moderatorja me anë të një video shume...

FOTO/Postime me përmbajtje pornografike në Facebook, reagon për herë të parë...

Klea Huta, moderatorja e njohur ka rene pre e hakimeve ne rrjetin e saj ne Facebook. Në profilin e saj në Facebook, janë postuar...

FOTO/Moderatorja konfirmon shtatzëninë, nisin përgatitjet për vogëlushin

Pasi kurorëzuan martesën e tyre ne fshehtesi ne Marok, Klea Huta dhe Elgit Doda do te behen prinder se shpejti. Klea ka reaguar për herë...

FOTO/ Klea Huta provokon, pamje nga shtrati

Kle Huta e ka nisur këtë të mërkurë duke provokuar fansat e saj. Ajo u ka servirur pamje nga shtrati. Ajo që bën më tepër...

Në një lidhje me Elgit Dodën? Klea Huta i jep fund...

Moderatorja Klea Huta i ka dhënë fund dyshimeve mbi faktin nëse ajo dhe Elgit Doda janë apo jo në një lidhje dashurie. Ajo sqaroi...